דיקור סיני לילדים

כשנולד תינוק לזוג הורים, השמחה רבה, חלק מהקינון והכנה לילוד דורשת הוצאות 

רבות מתוך הרצון שלילד שלנו יהיה הטוב ביותר. 

למשל קונים לילד מיטת תינוק טובה , כמובן שיהיה מזרן איכותי. אמבטיה מיוחדת שמתאימה לתינוק, תכשיר רחצה המיועד לעור הרגיש של התינוק! , מגבת לתינוקות, עגלה מדהימה עם תיק מותאם שיש בו את כל התאים לאחסון, ואם אפשר שגם יהיה תואם. 

כמובן גם כסא בטיחות הוא קנייה בפני עצמה,  בקיצור ההורה מוצא את עצמו עושה מיני דוקטורט (לפחות) שואל חברים, משווה אתרים, מתרוצץ בין חנויות. הכל בשביל הילד! 

ומה עם הבריאות ? הבריאות מעל הכל! נגיד כולנו פה אחד, אבל,
האם בדקתם וחיפשתם עוד אפשרויות ריפוי מעבר לרופא המשפחה ? 
ששוב רושם טיפות אוזניים, לדלקת (שחזרה בפעם השלישית), ושוב אנטיביוטיקה גם שאולי מדובר בוירוס בלבד? אבל ליתר בטחון. 

ומה עם יבלת ויראלית קטנה?או כאבי ראש מזדמנים שהרופא פותר באקמולי?  או סטרואידים לסלק אקזקמה מגרדת?

מה עם בעיות בדרכי הנשימה? אלרגיות ? שוב אנטיהיסטמינים?

האם בדקתם וספרתם כמה פעמים ילדכם כבר קיבל אנטיביוטיקה מאז שנולד? 

אולי יש מהלך הסתכלות חדש ואחר על גוף האדם והילד? עוד דרך לפתור ולמצוא את עצמנו פחות ופחות נעזרים בתרופות שלהן יש משמעות עצומה על ריפוי מחלות הילד. 

הרפואה המערבית חשובה לאין שיעור וטובה , ואין לתאר את חיינו בלעדיה!

אין הדבר סותר את הטיפול ברפואה משלימה – רפואת המזרח! דיקור סיני לילדים הוא אחד הכלים המופלאים והקסומים וגם העמוקים שזכיתי ללמוד ולטפל באמצעותו בקליניקה שלי. 

הילדים מגיבים באופן מדהים לדיקור (שאגב , לא , הוא לא כואב! הוא קצר , מדוייק ובדר"כ מדובר במספר מאוד מועט של מחטים – אחת, שתייים… לאורך של שניות עד דקות ספורות). 

בקליניקה נעזור לילדים בתחום – הרגשי והפיזי יחד – כעסים, ריכוז, חרדות ,פחדים, דלקות למינהן – דלקת אוזניים, דלקת גרון, בעיות בעיכול – שילשולים או עצירות, קשיי נשימה – אסטמה, אלרגיות, ליחה, צינון, שיעול, רגש, עיניים, גיל ההתבגרות, מעברים והסתגלות, חיסונים ועוד….

דיקור סיני לילדים זה כמו מפגש פסגה

ילד -התגלמות של תום, שמחה, כיף, סקרנות ולמידה אינסופית, הם נותנים לנו אהבה, גורמים לנו להרגיש ולעשות דברים שמחוץ לעולמנו הרגיל ומזכירים לנו את האנרגייה המזוקקת של החיים.

דיקור סיני -ישיר, פותח, מניע , מנקה , מזיז מחייה וכל זאת  אנרגיי- בעזרת הצ'י, אנרגיית החיים והריפוי המדהימה המצויה בגופנו. 

הילד האהוב שלנו מתחיל את חייו ופוגש- אינסוף מחוללי מחלה, חיסונים, מזג אוויר קיצוני, מאכלים שונים, תרופות בהתאם לחולי שלו. וכל זאת תוך כדי השלמת התפתחות כל המערכות בגופו – בפרט מערכת העיכול, ומערכת החיסון. 

על הילד יש מטר של מידע ואינפורמציה שמופעל עליו מבחוץ ולעיתים נראה שהוא יוצא מאיזון או מגיב בצורת חולי וסימפטומים פיזיים להתמודדות מגוונת זו. 

כאן נכנסת הרפואה הסינית וקורה המפגש הבריא והמדהים עם הילד,  הדיקור  מצית את אנרגית החיים , הצ'י ומעורר את כוח הריפוי והאיזון של הגוף. 

לא אחת יצא לי לראות ילדים, שמבקשים – אמא ! אני צריך דיקור! 

אמא! הגיע הזמן לדגל – ככה קוראים לזה אצלנו… 

הקליניקה נעימה ומזמינה, הדיקור נעשה עם מחטים חד פעמיות, באופן סטרילי מותאמות לילדים באווירה תומכת ונעימה! 

צינון, שיעול, אלרגיה , דלקת עיניים, דלקת אוזניים, צינור דמע סתום, בחילה , הקאה, שלשול, עצירות, אנמיה, עיכוב גדילה, אקזמה, פריחה, אסטמה, קשיי נשימה, קשב וריכוז, פאפא, דיכאון אצל מתבגרים, גדילה והתפתחות, קוליק, הנקה, יניקה, גזים, בעיות שינה אצל ילדים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן